Hakkımızda

Hakkımızda

KitapDevrimi.com‘un amacı okuru kitaba en kolay, en ekonomik yollardan ulaştırmaktır.

KitapDevrimi.com, Türkiye’de kitap okuyan sayısını arttırmayı amaçlayan, bu doğrultuda en doğru kampanyalarla okuru kitapla buluşturmayı ilke edinen bir kitap satış sitesidir.

Kitap dışında cd&dvd&plak, dekoratif kitaplık ve hediyelik ürünler de bulunan bu site, bu ürünleri alan müşterilerine 1 kitap hediyesi de vermektedir. Kitap dışında satın alınan her ürün ile birlikte 1 kitap hediye ederek kitap girmeyen ev kalmayacaktır.

Bunun yanısıra Kitapdevrimi.com son yıllarda hayatımıza giren internet ile birlikte oldukça azalan dergi okuru sayısını da arttırmayı hedeflemektedir. KitapDevrimi.com‘dan alınan her dergi ile birlikte 1 kitap hediyesi de verilmektedir.

KitapDevrimi.com‘un kampanyaları bunlarla da bitmemektedir. KitapDevrimi.com aynı zamanda siteden alınan her kitap ile ilgili siteye yapılan her yorum için 1 kitap daha hediye etmektedir. Böylece okur, aldığı kitabı daha dikkatli ve istekli okuyacak, yeni kitaplar okuma şansını en kolay ve ekonomik yoldan yakalayacaktır.

KitapDevrimi.com yeni ve genç yazarları da desteklemektedir. Yeni yazarların ilk çıkan kitapları ile birlikte onların satışını desteklemek amaçlı 1 kitap hediyesi vermektedir.

KitapDevrimi.com ülkemizin tek ihtiyacı olan ”Kitap Devrimi” için vardır. Siz de bu devrime katılın, destekleyin..

0

Sepetiniz