Ölünce de Kırmızı Ruj Sürüyor Musunuz? – Nihal Güres

Kategoriler

İndirim!
olunce-de-kirmizi-ruj-suruyor-musunuz
nihal-gures-1

Ölünce de Kırmızı Ruj Sürüyor Musunuz? – Nihal Güres

12.00 TL 9.90 TL

Ürün Açıklaması

Paylaş

Daha önce hiç böyle bir roman okumadınız. Bir bakımevinde başlayan ve bulutların üzerinde biten bu roman, acıklı bir yaşlılar dramı değil. Bu romanla, aşkın ve erotizmin kimi zaman büyüsüne kimi zaman esprisine kapılıyor sonra da şairlerin dizelerinde şahane aşk pastalarıyla sürüp gidiyorsunuz. Buruk bir tadı harika bir içtenlikle karıştırıp sunuyor size yazarımız… Bir Diva’nın ardından nemlenen gözlerle de bırakmıyor sizi. Ta ki gezegenin ışıklaşan ruhlarından bir Diva, Zeus ile karşılaşana kadar…

Kapak Tasarım : Nihal Güres

Genel Yayın Yönetmeni : İsmet Arslan

Basım Dili: Türkçe

Basım Yeri: Türkiye – İstanbul

Sayfa Sayısı: 109

En / Boy: 13,50 / 19,50 cm

Kağıt Cinsi: 2. Hamur

Basım Tarihi: Eylül 2019

NİHAL GÜRES

Paylaş

İstanbul Üniversitesi Klasik Filoloji Bölümünden mezun olan Nihal Güres, yurtiçi ve yurtdışında pek çok sergilere katılmış ve sergiler düzenlemiştir. Atölye hocası Sabri Berkel’i eğlendirmek için yazdığı öyküler daha sonra kitap olarak basılmış ve çeşitli antolojilerde yayınlanmıştır.
Resim ve seramik çalışmalarının yanı sıra İFSAK fotoğraf Derneği, Kalkedon Fotoğraf Kulübü, Güzel Sanatlar Derneği üyesi olarak sergi etkinliklerine devam etmektedir. Çeşitli dergi ve sanat sitelerinde yazı ve makaleleri yer almaktadır.

0

Sepetiniz