10 Yaşında Girişimci Olmak – Erdem Genç

Kategoriler

İndirim!
10-yasinda-girisimci-olmak

10 Yaşında Girişimci Olmak – Erdem Genç

18.00 TL 16.50 TL

Ürün Açıklaması

Paylaş

Erdem Genç’in hem girişimcilik ruhuna hem de girişimlerine hayranlıkla tanıklık etmiş biri olarak, “Çocuklar ve girişimcilik” temelinde bir kitap yazdığından bahsettiğinde hiç şaşırmadım. Dahası, Erdem’in müthiş bir titizlik ile kendi deneyimlerinin ve saptamalarının teknik bir süzgeçten geçirilmesini isteyişini görünce bu kitap projesini ne kadar ciddiye aldığını fark ettim.

Bir çırpıda okunacak, hızla akıp gidecek bu eğlenceli kitap, okuyan anne babaların kafalarında çocuk gelişimi ve yetiştirme şekilleri ile ilgili soruların oluşması, bu soruların cevaplarının bulunması, konuya ilgi ve motivasyonun artması alanlarında faydalı olacaktır.

Psikolog Burak Baduroğlu

Bakkal bir baba ile ev hanımı bir annenin iki çocuğundan biri. Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunu. Yani içimizden biri. Ama onu akranlarından ve diğer gençlerden ayıran birçok özelliği var. Erdem Genç, Türkiye’nin en ba- şarılı genç girişimcilerinden.

-Türkiye Gazetesi-

Hamur Tipi : 2. Hamur

Ebat : 13,5 x 21

İlk Baskı Yılı : 2017

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 160

YAZAR HAKKINDA

Paylaş

Erdem Genç’in 20 Yaşında kurduğu, World Tourism Forum’da üç yıldır üst üste En İyi Etkinlik Sağlayıcısı ödülü kazanan M3 Works Kurumsal Organizasyon şirketi dışında kafe, yayıncılık, e-ticaret, gayrimenkul yönetimi gibi çeşitli alanlarda girişimleri bulunuyor. Bu kitap dışında “20 Yaşında Patron Olmak”, “Debut” ve “Küba Ritmi” adlarında üç kitabı daha var.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümleri mezunu. Özyeğin Üniversitesi’nde Girişimcilik Yüksek Lisans bölümü burslu öğrencisi olan Genç, Boğaziçi Üniversitesi’nde Pazarlama Yönetimi ve New York Üniversitesi‘nde Oyun Tasarımı bölümünde eğitimler aldı. Yabancı dil eğitimini Londra Oxford House College ve San Francisco EF Dil Okulu’nda tamamlamış olup ICF onaylı Profesyonel Yaşam Koçu ünvanı sahibi.

 

2016’da Uluslararası JCI tarafından Türkiye’nin En Başarılı Genci ünvanıyla ödüllendirildi, 2017 Türkiye Gençlik Zirvesi‘nde Yılın Genç Girişimcisi Ödülü‘yle onurlandırıldı ve Young CEO Club Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.

0

Sepetiniz