20 Yaşında Patron Olmak – Erdem Genç

Kategoriler

İndirim!
20-yasinda-patron-olmak

20 Yaşında Patron Olmak – Erdem Genç

15.00 TL 11.50 TL

Kategoriler: , ,

Ürün Açıklaması

Paylaş

“Henüz 25 yaşında ve 3 şirketin ortağı olan Erdem büyük bir girişimciliğiyle genç nesile örnek teşkil ediyor.”
-Başarılı Gençler Kitabı-

“Zaman durup izlemek yerine katılıp eğlenme zamanı!”
-Hürriyet Daily News-

“Erdem Genç eğlenerek servet kazanmanın sırrını çözmüş, “hobilerini paraya dönüştürmeyi başarmış” yeni nesil bir girişimci.”
-Taraf-

“Erdem Genç, daha önce de birçok aletle müzik yaptıklarını ancak traktörle müzik yapmanın daha eğlenceli olduğu söyledi. Yaklaşık 400 bin TL’lik traktöre ellerindeki süpürge sopalarıyla vururken zarar vermemek için bazı sopalara pamuk sardıklarını ifade etti.”
-Hürriyet-

“Erdem Genç, kurucu ortağı olduğu internet sitesi üzerinden kendini geliştirmek, aktiviteleri kaçırmamak ve kampüs gündemini yakalamak isteyenlere rehberlik yapıyor.”
-Türkiye-

“Erdem Genç, çocukluğundan beri edebiyat ve müzik gibi çeşitli sanat dallarına ilgi duymuş, bu dallarla ilgili çeşitli çalışmalar gerçekleştirmiş, birçok dergiye katkıda bulunmuş bir genç.”
-Evrensel-

Sayfa Sayısı: 216
Baskı Yılı: 2013

Dili: Türkçe
Yayınevi: Park Kitap

YAZAR HAKKINDA

Paylaş

Erdem Genç’in 20 Yaşında kurduğu, World Tourism Forum’da üç yıldır üst üste En İyi Etkinlik Sağlayıcısı ödülü kazanan M3 Works Kurumsal Organizasyon şirketi dışında kafe, yayıncılık, e-ticaret, gayrimenkul yönetimi gibi çeşitli alanlarda girişimleri bulunuyor. Bu kitap dışında “20 Yaşında Patron Olmak”, “Debut” ve “Küba Ritmi” adlarında üç kitabı daha var.

 

Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği, Anadolu Üniversitesi Halkla İlişkiler ve Anadolu Üniversitesi İşletme bölümleri mezunu. Özyeğin Üniversitesi’nde Girişimcilik Yüksek Lisans bölümü burslu öğrencisi olan Genç, Boğaziçi Üniversitesi’nde Pazarlama Yönetimi ve New York Üniversitesi‘nde Oyun Tasarımı bölümünde eğitimler aldı. Yabancı dil eğitimini Londra Oxford House College ve San Francisco EF Dil Okulu’nda tamamlamış olup ICF onaylı Profesyonel Yaşam Koçu ünvanı sahibi.

 

2016’da Uluslararası JCI tarafından Türkiye’nin En Başarılı Genci ünvanıyla ödüllendirildi, 2017 Türkiye Gençlik Zirvesi‘nde Yılın Genç Girişimcisi Ödülü‘yle onurlandırıldı ve Young CEO Club Yönetim Kurulu Başkanı seçildi.

0

Sepetiniz