Amacını Belirle Sonrası Kolay – Ayşen Laçinel

Kategoriler

İndirim!
amacini-belirle-sonrasi-kolay

Amacını Belirle Sonrası Kolay – Ayşen Laçinel

27.00 TL 20.90 TL

Ürün Açıklaması

Paylaş

“Ne derinleşip daral, ne genişleyip sığ kal!”

Amacını belirle sonrası kolay, çünkü insan gitmek istediği yeri bilirse fırsatları da fark eder. Gideceği yeri bilmeyen için neyi seçtiğinin ya da seçmediğinin önemi yoktur.

Ne için çabaladığını bilmen ise tutunacak en sağlam dalın. O zaman göreceksin yalnız olmadığını. Hayalini amaç edinmeden önce lütfen hatırla, hayallerini, imkânlarınla sınırlı tutma. Gerçekte sor kendine amacını, en çok ne istediğini, en büyük hayalinin ne olduğunu.

Bunu bilip amacını belirledikten sonra göreceksin ki imkânların değişecek, dönüşecek, seni hayal ettiğinamacına doğru götürecek.

İnan, çalış.
Aklını, bilimi ve iyi ruhunu önemse.
Nereden mi biliyorum?
Kendimden biliyorum değerli dostum…

Ayşen Laçinel

Basım Dili: Türkçe

Basım Yeri: Türkiye – İstanbul

Sayfa Sayısı: 144

En / Boy: 13,50 / 21,00 cm

Kağıt Cinsi: 2. Hamur

Basım Tarihi: Aralık 2019

AYŞEN LAÇİNEL

Paylaş

Mimar Sinan Üniversitesi Türkoloji mezunudur. Marmara Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık ve Tanıtım Yüksek Lisans, Marmara Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölüm, Doktora eğitimleri almıştır. Bir diğer yüksek lisan eğitimi ise Biruni Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Ana bilim dalındadır. Uzun yıllar iş hayatında yönetici olmuş, Doğuş Holding, Koç Holding , Collezione, Goldaş’ta, Marka ve İnsan Kaynaklarından sorumlu olarak Genel Müdür Yardımcılığı ve Yönetim Kurulu üyelikleri yapmıştır. 9 yıl önce Eğitim Danışmanlık Şirketi AL Danışmanlığı kuran Ayşen Laçinel, Şirketlere danışmanlık yapmakta eğitimler vermektedir. Kariyer Koçluğu ve Yaşam Koçluğu ile de birebir çalışmalarının yanı sıra, farkındalık, hayat ve liderlikle ilgili kitaplar yazmıştır.

0

Sepetiniz