Diktatör Devirme Sanatı – Eren Erdem

Kategoriler

İndirim!
diktator-devirme-sanati
Eren-Erdem

Diktatör Devirme Sanatı – Eren Erdem

25.00 TL 20.50 TL

Ürün Açıklaması

Paylaş

Eren Erdem’den ezberleri bozan bir çıkış daha. Bu kitap, klasik şablonların ötesinde başka bir tanım yapıyor. Yaşanan tüm krizi çözecek somut analiz ve tahliller içeriyor.

Kitap baskıya girmeden önce 10 ayrı kişiye okutuldu. Her biri farklı dünya görüşlerinden olan bu kişilerden, 1 cümle ile kitabı anlatmaları istendi.

Kitap bittiğinde ne yapmam gerektiğini anladım. (Öğrenci/Fatma G…)

Gerçekten şaşırdım. Yıllarca yanlış yapmışız. Yanlış bir pozisyon almışız. Değişmeliyiz! (İşçi/Cenk A….)

Umut verici, ne yapmanız ve ne yapmamanız gerektiği konusunda ise ikna edici. (Büro Emekçisi/Derya İ…)

Türkiye’nin nasıl iyileşeceğini artık biliyorum. (Doktor/Salih Y…)

Popülizm kavramını hiç böyle düşünmemiştim. Daha doğrusu okumamışım. Ve nasıl mücadele edileceğini de. (Memur/Kemal Ö…)

Öğrendikleriniz sizi şaşırtacak! (Öğretmen/Lale K…)

Aslında büyük sandığınız güçlerin ne kadar küçük olduğunu ve yenilebilir olduğunu görüyorsunuz… (Mimar/İlknur S…)

Bir kişisel gelişim kitabı düşünün. Her okuyanı peşine takıp sürükleyebilecek bir kitap gibi. (Siyasetçi/ Deniz D…)

Bu kitap; İslamcıyla solcuyu, milliyetçiyle kürdü kısacası tüm kutuplaşmayı yok ediyor. Birleştiriyor. Buna çok ihtiyacımız var! (Yazar/Muharrem K…)

Perdeler açıldı, artık değişim kaçınılmaz! (Hukukçu/Onur C….)

Zihinlerde başlayan değişim, şehrin surlarını kuşattığında… (Eren Erdem)

 

Hamur Tipi : 2. Hamur

Baskı Sayısı : 1. Basım

Sayfa Sayısı : 296

Ebat : 13,5 x 21

İlk Baskı Yılı : 2018

YAZAR HAKKINDA

Paylaş

Yazar, düşünür ve siyasetçi. 14 Ağustos 1986’da İstanbul Fatih’te doğdu. Aslen Malatya, Doğanşehir, Karaterzi köyündendir. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Üniversite eğitimini yarıda bırakarak yazarlık hayatına başladı. Adilmedya.com, Odatv.com, Abcgazetesi.com gibi internet sitelerinde köşe yazarlığı yaptı. Yazılı basında; Aydınlık Gazetesi, Yurt Gazetesi köşe yazarlığı, Karşı Gazetesi Genel Yayın Yönetmenliği yaptı. Yayınladığı kitapları; “Gayya Karanlığından Kur’an Aydınlığına(2010), Abdestli Kapitalizm(2011), Nurjuvazi (2011), Şeytan Evliyaları (2011), İslam ve Kapitalizm (2011), Selman-ı Pak (2012), Riya Tabirleri (2012), Devrim Ayetleri (2013), Devrimci Peygamber (2013) şeklindedir. Eren Erdem; İslamiyet’in sol ekonomi politik ekseninde bir muhteva ortaya koyduğu yönünde görüş ve çıkışlarıyla bilinir. Yazdığı kitaplardan Nurjuvazi(2011) için “toplatılması istemiyle” dava açılmıştır. Köşe yazılarına da davalar açılmıştır. Sivil toplum faaliyetleri açısından Eren Erdem, 2007 yılında “Milli Kurtuluş Platformu” adında bir gençlik örgütlenmesi oluşturmuştur. Akabinde, 2012 yılında Rebeze Kültür Derneği’ni kurmuş, burada “Devrimci Müslümanlar” adı altında çalışmalar yapmıştır. Nihai olarak; 2014 yılı 7 Haziran genel seçimlerinde, CHP İstanbul 3. Bölge Milletvekili seçilmiştir. Bu seçimler öncesinde CHP’nin gerçekleştirdiği önseçime girmiş, seçim bölgesinde 3. Olarak Milletvekili olmaya hak kazanmıştır. Halen CHP İstanbul Milletvekili olan Eren Erdem, CHP 35. Olağan Kurultayında Parti Meclisi üyeliğine seçilmiştir. Evli ve 1 çocuk babası olan Eren Erdem, TBMM Dış işleri komisyonu üyesi olup, iyi düzeyde İngilizce bilmektedir.

0

Sepetiniz