Vegan Beslenme 190 Vegan Yemek Tarifiyle Birlikte – Murat Kınıkoğlu

Kategoriler

İndirim!
Vegan Beslenme
Murat Kınıkoğlu

Vegan Beslenme 190 Vegan Yemek Tarifiyle Birlikte – Murat Kınıkoğlu

35.00 TL 26.50 TL

Ürün Açıklaması

Paylaş

Bu kitap size değişikliğe, daha uygar, etik ve daha sağlıklı bir beslenmeye davet ediyor. Hayvansal ürünlerle beslenmek yalnız kalp damar hastalıkları ve kanseri değil, başka pek çok hastalığı da tetikler. Buna karşılık vegan beslenme, yaşı ve cinsiyeti ne olursa olsun, herkesin sağlığını olumlu etkiler. Doğru beslenmeye ne kadar erken yaşta başlarsanız, sağlıklı yıllarınız o kadar uzun olur. Bugünden bitkisel beslenme alışkanlığı kazanarak gelecekte kalp krizi, felç, şeker, kanser gibi hastalıklara yakalanma riskinizi azaltabilirsiniz.

“Vegan Beslenme” diğer canlıların yaşama arzularına saygılı olmak adına, kendini değiştirme yoluna gitmenin ilk adımıdır. Her gün modern dünyadaki ilerlemelerden, uygarlıktan, özgürlüklerin gelişmesinden, bahsedip duruyoruz; dünya gerçekten değişiyorsa, gerçekten özgürleşiyorsa, kendi çıkarlarımız için başka canlıları öldürmeye son vermemiz gerekmez mi? İnsanlığın bugüne kadar tüm savaşlarda öldürdüğü insan sayısından daha fazla hayvanı bir haftada öldürüyoruz. Uygar olduğu iddiasındaki günümüz insanının, duyguları olan bir yaratığı öldürmesini ya da acı çektirmesini kabul edemeyiz.

Sayfa Sayısı: 208
Baskı Yılı: 2016

Dili: Türkçe
Yayınevi: Oğlak Yayıncılık

Kapak Tasarımı : Deniz Çorbacıoğlu
Genel Yayın Yönetmeni : Senay Haznedaroğlu

YAZAR HAKKINDA

Paylaş

1955 yilinda Malatya’da doğdum. Ilk ve Orta okulu Malatya’da, Liseyi Istanbul Haydarpasa Erkek Lisesi’nde bitirdim. 1984 yılında Ankara Üniversitesi Tip Fakültesi’nde İç hastalıkları ihtisası aldım. 1986 yılında Aynı fakültede Kardiyoloji üst ihtisasımı tamamladım. Evliyim. Biri kız biri erkek iki çocuğum var. 23 yıldır İNDERMED SAĞLIK MERKEZİ bünyesinde serbest hekimlik yapıyorum.

0

Sepetiniz