Şevval Sam’dan Çocuklara Yeni Yıl Hediyesi: ‘Nanninom’

Kategoriler

Paylaş

Şevval Sam, çocuklara yönelik çıkardığı ‘Nanninom’ adlı yeni albümünde hem şarkılara hem de masallara yer verdi.

Şevval Sam, okul öncesi çocuklar için özel bir albüm hazırladı. “Nanninom” ismiyle dinleyici ile buluşacak albümde Şevval Sam bu kez sadece sesini değil, kalemini de konuşturdu ve çocuklara birbirinden güzel masallar yazdı. 10 şarkı ve iki öyküden oluşan ‘Nanninom’ albümünün grafik tasarımları ve resimlemelerini de kendi yaptı.

Yaşadığımız dönemin yıpratıcı etkilerinden çocuklarımızı korumamız gerektiğini söyleyen Şevval Sam, albümün tanıtım metninde şunları yazdı:

“Dün gece bir rüya gördüm. Mutlu şarkılar söylüyordu çocuklar. Rengarenk hayaller kuruyor, o hayallerle geleceğin resmini boyuyorlardı. Sevmenin, sevilmenin, paylaşmanın tadını çıkarıyorlardı. Öyle kocaman gülüyorlardı ki kahkahaları tüm yeryüzü ve gökyüzünün kalbini yıkadı.”

Özellikle yarattığı Lopitto karakteriyle çok konuşulacak albümün müzik direktörlüğünü Sarp Maden’in üstlendiği NanninomKalan Müzik etiketiyle çıktı.

Bu albüme kitapdevrimi.com’dan bir kitap hediyesi ile birlikte ulaşabilirsiniz: http://kitapdevrimi.com/urun/nanninom-sevval-sam/

0

Sepetiniz